Poznaj plecak Kanken!

Fjallraven kanken plecak to klasyczny model słynnej marki, który w ostatnim czasie podbija serca ludzi na całym świecie. Jest to przedmiot niezwykle wytrzymały, który posiada szereg zalet oraz liczne zastosowanie.

fjallraven kanken plecak

Fjallraven kanken plecak najwyższej jakości

Fjallraven kanken plecak został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, z wytrzymałej tkaniny typu Vinylon. Posiada on zamek błyskawiczny od głównej przegrody, który gwarantuje bezproblemowy dostęp do wszystkich najważniejszych przedmiotów. Oprócz tego, plecak posiada wyjmowaną poduszkę do siedzenia, a także niewielką kieszeń z przodu. Dwie boczne kieszenie gwarantują idealne miejsce na butelki z wodą, a proste paski na ramiona umożliwią utrzymanie prostej postawy, nawet w trakcie żmudnych wycieczek. Dodatkowo, plecak posiada wytrzymałe uchwyty u góry.

Kilkadziesiąt lat wytrzymałości

Plecak Kanken ze sklepu https://www.polarsport.pl/plecak-fjallraven-kanken-0.html został stworzony w 1978 roku i dzisiaj wciąż jest niezwykle rozchwytywany. Jego celem było zapobieganie problemom z kręgosłupem u dzieci, które uczęszczały do szwedzkich szkół. Co ciekawe, swoją popularność zyskał bardzo szybko i nadal jest bardzo rozchwytywany w całym kraju.

Obecnie produkty marki Fjallraven są jednymi z najbardziej popularnych na całym świecie. Klasyczny plecak posiada gamę kolorów, które można dobrać według własnych preferencji. Najczęściej nadaje się do szkoły, pracy oraz wyprawy trekkingowe lub w długie podróże.

Comments are closed.