Garmin Fenix 2 dla aktywnych

Garmin Fenix 2 to zegarek idealny zarówno dla sportowców, jak i miłośników dalekich i żmudnych wycieczek. Posiada on szereg zalet oraz funkcji, które idealnie nadają się w ekstremalnych warunkach.

Garmin Fenix 2: zegarek dla najlepszych

Wspomniany zegarek posiada między innymi nawigację GPS, a także funkcje ABC, to jest kompas, wysokościomierz oraz barometr. Odbiornik GPS jest wyposażony w szybkie ustalanie pozycji, a wysokościomierz barometryczny oraz 3-osiowy kompas mają funkcję automatycznej kalibracji. Wbudowany czujnik temperatury z kolei pozwoli określić, jaka właśnie panuje temperatura.

Miłośnicy sportu z całą pewnością ucieszą się także z zaawansowanych funkcji treningowych. Wśród nich można znaleźć między innymi symulator wyścigu, dynamikę biegu, a także asystenta odpoczynku. Zegarek jest w stanie dopasować się do różnych dyscyplin sportowych, na przykład jazdy na rowerze, pływania lub biegania.

Należy także nadmienić, że zegarek posiada pełną łączność poprzez czujniki interfejsu ANT+ oraz jest kompatybilny ze smartfonami z pomocą Bluetooth. Pozwala to między innymi na wyświetlanie najważniejszych powiadomień. Zegarek został wyposażony w wyświetlacz LCD z czerwonym podświetleniem LED i poliuretanowy pasek.

Wodoszczelność do pięćdziesięciu metrów oraz wytrzymała konstrukcja sprawią, że Garmin Fenix 2 będzie w stanie posłużyć miłośnikom sportu przez wiele lat, nie tracąc na swojej wartości.

Comments are closed.